Ky është Dirseo Haxhaj nga Tirana, por që prej 27 vitesh jeton me familjen në Berlin.

Ai ka shkruar në ‘Ti Raporton’, ku thotë se ‘“Jam kampion në kushinë dhe akrobaci”, ndërsa na sjell një video me një picë shumë të veçantë të bërë nga ai.

Advertisements

Picë në formën e shqiponjës, në një kohë që tashmë iz olimi të jep kohë të bësh shumë gjëra.


\

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP