Bilanc tragjik me vi ktima vijnë nga Franca, ku vetëm gjatë orëve të fundit kanë humbur jetën prej koronavirusit 1341 persona.

Në raportin e 24 orëve të fundit, vihet re një shtim i frikshëm vi ktimash, pasi një ditë më parë u raportuan 541 vi ktima.

Advertisements

Me shifrat e publikuara mbrëmjen e sotme, e enjte, shkon në 12.210 numri total i të vdekurve.

Ndërkohë numri i të infektuarve të rinj gjatë orëve të fundit është shtuar me 4.799, duke e çuar në total numrin e të prekurve në 117.749.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP