Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë pak çaste më parë. Manastirliu njofton se edhe 3 pjestarë të stafi mjekësor janë shëruar nga koronavirusi.

Kështu ka shkuar në 21 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga koronavirusi.

“ Edhe 3 personel shëndetësor janë shëruar pas testit konfirmues nga laboratori i virologjisë në #IShP

Shkon në 21 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga #COVID19

Deri tani 116 qytetarë dhe staf mjekësor e kanë mundur #covid19

#FORCA”, shkruan Manastirliu.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP