18 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar ditën e sotme në Krujë.

Bëhet me dije se nga 30 testime që janë bërë në 24 orët e fundit në kërë qytet kanë rezultuar pozitiv vetëm 18.

Sakaq, mësohet se të infektuarit janë punonjës të një fasonerie dhe kontakte të tyre.

Kujtojmë që numri i personave të prekur me Covid-19 në Krujë është 40, bashkë me rastet e sotme ka shkuar në 58.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP