Këngëtari i njohur shqiptar i njohur si “Young Zerka”, ka pësuar një humbje të një njeriu të tij të afër.

Përmes një postimi në rrjetin social të “Instagram”, Zerka ka njoftuar këtë gjë, ku tregon se tezja e tij ka ndërruar jetë. Ndërkohë që kolegë dhe fansa të shumtë i kanë shprehur ngushëllimet e tyre.

Advertisements

“U prefsh në paqe teze Marika”, shkruan këngëtari./Shqipëriaime

 

View this post on Instagram

 

U prefsh në paqe teze Marika…🥺😢

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP