Ina Kollçaku e “Përputhen” ka treguar se vi rgjërinë e ka humbur në moshën 17-vjeçare. E ftuar në emisionin “Glmaour Zone”, Ina tha se në atë kohë mendonte se s’do martohej më kurrë, pasi nuk ishte e vi rgjër. Sipas Inës, me kalimin e kohës, ka kuptuar se të gjithë martohen.

Pjesë nga biseda

Ester Bylyku: Në çfarë moshe e ke humbur vi rgjërinë?

Ina Kolçaku: Nuk e kam humbur akoma. dhe dua që burri të jetë i vi rgjër. (qesh) 17. dhe mendoja që nëse do më linte ai, s’do të martohesha më kurrë. por më pas ti rritesh dhe kupton se të gjithë martohen. nëse është dikush në këtë situatë, dua t’i them që do martohet.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP