Këngëtarja e njohur, Eranda Libohova tregoi sesi ka vendosur t’i shfrytëzojë këto ditë izolimi.

Përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram, ajo shfaqet e shtrirë në shezllon duke shijuar rrezet e diellit dhe gjelbërimin përreth saj.

Advertisements

“Po përpiqem t’i marr më të mirën kësaj periudhe. Unë rri në shtëpi, jini të sigurt dhe pozitiv”, shkruan këngëtarja bashkëngjitur fotos së publikuar./tvklan.al

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP