Dashi

Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Në dashuri mundohuni që të jeni sa më pozitiv dhe të programoni diçka të këndshme. Bëni kujdes me problemet familjare. Në punë, pranoni ofertat që do ju bëhen.

Advertisements

Demi

Jeni në kërkim të konfirmimeve, sigurive dhe një lidhje të qëndrueshme dhe afatgjatë. Fillimi i muajit ishte i vështirë në këtë drejtim, ndaj tashëm ka ardhur momenti i rikuperimit.

Binjakët

Advertisements

Në dashuri mund të ketë ndonjë pengesë apo vonesë. Bëni kujdes ama, nëse zemra juaj është e ndarë mes dy personave. Në punë, bëni mirë që të shikoni më pozitivisht të ardhmen.

Gaforrja

Në dashuri, do të ndiheni mjaft fatlum dhe nëse ju intereson dikush, ky është momenti për të tentuar. Ndërsa puna do të jetë e favorizuar nga yjet.

Luani

Kjo ditë do të sjellë përmirësim të ndjeshëm dhe do të dilni nga dembelizmi. Nuk do të keni dëshirë për të debatuar dhe doni që të ruani qetësinë. Në punë duhet të veproni ngadalë dhe të reflektoni mirë para se të hidhni ndonjë hap.

Virgjëresha

Keni akumuluar shumë stres dhe lodhje, ndaj tani ka ardhur momenti i rikuperimit. Në dashuri, me ndikimin e kundërt të Hënës, gjërat nuk do të ecin mirë. Bëni kujdes në punë, pasi mund të ketë komplikime.

Peshorja

Ka diçka që ju shqetëson dhe jeni mjaft të acaruar, pasi shumë gjëra nuk ju lënë të qetë. Në punë, projektet do të jenë mjaft të favorshme, por duhet të reflektoni me qetësi, pasi ka kohë për ti realizuar.

Akrepi

Mundohuni që të mos mbylleni brenda vetes. Në dashuri do të ketë përmirësim të ndjeshëm dhe nëse ka probleme, do arrini që ti sqaroni, shkruan noa.al. Përgjithësisht, mundohuni që të jeni sa më pozitiv.

Shigjetari

E shtuna do të sjellë një përmirësim të përgjithshëm. Do të ndiheni më të lirë për të dashuruar dhe shfaqur emocionet tuaja. Në punë, do të ketë të reja premtuese të cilat duhen marrë seriozisht.

Bricjapi

Dikush mund t’iu dalë kundër, ndaj bëni kujdes. Në punë do arrini më në fund të gjeni zgjidhje për problemet të cilat janë mbartur prej kohësh.

Ujori

Më në fund gjatë kësaj fundjave do arrini që të gjeni zgjidhje në dashuri. Mjaft të favorizuara janë edhe takimet. Lajme pozitive do të ketë edhe në sferën profesionale.

Peshqit

E shtuna do të jetë një ditë e mbushur me reflektim, por edhe me ngarkesë të madhe stresi. Dashuria do të jetë e veçantë, por gjërat nuk do të jenë shumë të thjeshta. Në punë duhet të tregoheni më të durueshëm.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP