Dashi

Mundohuni që të shmangni debatet, të vjetra apo të reja qofshin. Disa probleme do të kërkojnë kohë për tu zgjidhur, por përmirësimi nuk do të vonojë. E premtja do të jetë e mbushur me nervozizëm.

Advertisements

Demi

Ju pret një ditë pozitive. Në dashuri do të ketë një përmirësim të përgjithshëm dhe problemet mund të zgjidhen, ndërsa kush është vetëm mund të njohë dikë. Në punë mund të ketë zhvillime premtuese.

Binjakët

Advertisements

E premtja do të jetë mjaft pozitive. Në dashuri do të ketë një rikuperim të përgjithshëm dhe problemet do mund të zgjidhen. Kush është vetëm do të ketë mundësi që të njohë dikë. Në punë, mund të ketë të zhvillime të reja.

Gaforrja

Në këtë moment mund të keni ide të qarta në sferën sentimentale dhe kjo gjë do ju stresojë. Ndërsa në punë, nuk do të mungojnë mundësitë dhe përmirësimi është fare pranë.

Luani

Ju pret një ditë stresuese dhe e mbushur me nervozizëm. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe problemet në dashuri, mos i përcillni në raportet me të tjerët. Në punë gjërat nuk do të shkojnë siç dëshironi dhe do të ketë vonesa. Mos u tensiononi, por ruani qetësinë.

Virgjëresha

Në punë do të ketë përmirësime të ndjeshme dhe ky do të jetë momenti ideal, për të bërë propozime të reja. Situata profesionale do të ndikojë pozitivisht edhe në raport me të tjerët.

Peshorja

Në dashuri duhet të tregoheni të durueshëm. Bëni kujdes me çështjet ekonomike, pasi mund të keni debate me partnerin/en. Puna do të jetë mjaft e komplikuar, ndaj bëni durim.

Akrepi

Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft nervoz, por pavarësisht kësaj gjërat në dashuri do të ecin më së miri. Në punë situata do të jetë jo shumë e favorshme, ndaj mendoni se si ta përmirësoni.

Shigjetari

Mundohuni që të mos bëni më shumë nga ç’mundeni dhe ndaluni pak. Në dashuri dhe në raport me të tjerët, gjërat do të komplikohen, ku do të ketë dyshime dhe rimendime. Problemet nuk do të mungojnë në punë.

Bricjapi

Në dashuri do të nisë përmirësimi, duke qenë të favorizuar nga yjet. Bëni mirë që të mbani nën kontroll mërzinë dhe agresivitetin, shkruan noa.al. Në punë nuk duhet të jeni negativ, pasi gjërat nuk janë aq keq sa i mendoni.

Ujori

Në dashuri gjërat nuk do të jenë perfekte, por shumë shpejt do të përmirësohen. Mund të jeni bërë më cinik dhe egoist, nëse keni kohë që jeni vetëm. Në punë, ka shumë gjëra me të cilat duhet të merreni. Nëse ajo që po bëni nuk ju pëlqen, bëni mirë që të hiqni dorë.

Peshqit

Situata është në përmirësim të lehtë. Në dashuri do të jeni të përhumbur në mendime dhe ka gjëra të cilat duhen sqaruar. Edhe sa i takon punës, do të keni dyshime.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP