Dy tërmete kanë rënë pak më pranë në Greqi, më saktë në ishullin e Kretës.

Tërmeti i parë me magnitudë 4.9 u regjistrua me epiqendër 54 km në jug-lindje të qytetit Ajos Nikolas me thelllësi 10 km.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements