Mesditën e sotme u përcoll në banesën e fundit në Shkodër, aktori i njohur Rikard Ljarja.

Për shkak të emergjencës së koronavirusit të pranishmit në lamtumirën e fundit ishin të paktë.

Advertisements

E shoqja e të ndjerit, aktorja Marjeta Ljarja ka thënë disa fjalë prekëse për mënyrën e përcjelljes në banesën e fundit.

“Nuk kam pishman që është një përcjellje kaq e thjeshtë, por është shumë shpirtërore. Mesazhet janë pafund që kanë dalluar pjesën njerëzore, pjesën e mirë të Rikardit, jo thjesht pjesën e ekranit. Ju falënderoj me shpirt që e thyet këtë vështirësi dhe jeni këtu me ne sot. Është shumë më e bukur, kaq thjeshtë, më njerëzore. Faleminderit të gjithëve”, tha aktorja”, tha ajo mes lotësh.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP