Ajo është një emër i njohur i këngës shqipe, por emri i saj sot është i lidhur ngushtë dhe me flakën që i ka vënë rrjetit me këtë kërcim që mund të shikoni në videon e mëposhtme.

Flaka Krelani në këtë kërcim ekzaltues vjen me një veshje provokuese dhe ca më tepër ndjellëse janë dhe lëvizjet e saj.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements