Ditën e sotme mjeku që tashmë është bërë i njohur për të gjithë Pëllumb Pipero feston ditëlindjen.

Dhe siç shihet dhe nga fotoja ai ka marrë dhe suprizë në këtë ditë të veçantë pranë shërbimit Infektiv në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’.

Në foto mjeku i njohur shfaqet me dy tufa lulesh dhe një çantë të vogël me një dhuratë.

Kujtojmë që mjeku Pipero është thuajse përditë pjesë e mediave, duke dhënë përgjigjie apo këshilla për qytetarët në këtë situatë të vështirë që ndodhemi për shkak të përhapjes së COVID-19.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP