Një tjetër ditë e errët është shënuar në Britaninë e Madhe nga koronavirusi.

Qindra humbje jete janë shënuar sërish në 24 orët e fundit, ndonëse me një përmisim të vogël. Sipas worldometers 763 persona humbën jetën, pra 65 më pak se një ditë më parë.

E ndërsa përsa i përket numrit të të infektuarve, janë shënuar 4451 raste, pra 150 më shumë se dje. Numri total i viktimave ka shkuar në 18100, e ndërsa i të prekurve në 133495./Shqipëriaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP