Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e quajtur “Uzina Dinamo” në Tiranë.

Mësohet se një burrë rreth 30 vjeç, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë është përplasur nga një kamion.

Advertisements

Personat në vendngjarje kanë thënë se personi ne biçikletë po mundohej të kalonte midis një kamioni, që ishte në lëvizje dhe një makine të parkuar, por është përplasur nga kamioni, raporton newsbomb.

Personi në fjalë është dërguar me urgjencë në spital, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Policia ndodhet në vengjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Advertisements

Ndërkohë nuk ka ende një reagim zyrtar nga policia.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP