Një ngjarje e rë ndë është zbuluar në Sarandë, ku një i moshuar kryente marrëdhënie sek suale me një adoleshente.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatit të Policisë Sarandë, bënë ndalimin e shtetasit B.T, 72 vjeç, lindur e banues në Sarandë.

Advertisements

Ndalimi i tij u bë pasi, ky shtetas në kohë të ndryshme ka kryer marrëdhënie sek suale me një 17 vjeçare nga qytetit i Sarandës”, thuhet në njoftim.

Policia e Sarandës pas informacionit të marrë ka bërë shoqërimin dhe ndalimin e menjëhershëm të këtij shtetasi i cili ka pranuar kryerjen e veprës penale.

Nën drejtimin e Prokurisë vijon puna për hetimin dhe nxjerrjen e urdhrave të tjerë të ndalimit për të implikuar në këtë vepër penale.

Advertisements

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme veprën penale “Marrëdhënie se ksuale ose hom osek suale me dhu në me të mitur”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP