Dy aktorët e njohur të humorit, Ledio Lakio dhe Gent Hazizi, u përfshinë në një kon.flikt fizik mesditën e së hënës në Tiranë, sa u desh ndërhyrja e Policisë për t’i ndarë.

Sipas njoftimit të Policisë së Tiranës, ka qenë Ledio Lako ai që ka që.lluar me një përforcues grushti metalik aktorin Gent Hazizi dhe një person tjetër që ka qenë në shoqërinë e këtij të fundit pranë një karburanti.

Pas lajmeve të shumta që qarkulluan në rrjet, Lako dha versionin e tij të historisë për mediat, duke treguar se ishte një she.rr b.anal dhe ishin go.ditur vetëm me shpulla.

‘She.rr artistësh, për çfarë do zihemi tjetër për dr.ogë?! Jemi zënë për tekstin. Genti mund të jetë i axhituar, por këto doreza janë kot. U zumë kot, pas teatrit për punë roli. Jo roli jot, jo ma thuaj batutën, jo s’ma thua batutën. S’ka qenë ndonjë kon.flikt për t’u raportuar, por me që po kalonte policia aty. Me shpulla jemi go.ditur. Nuk të nxjerr njeri nga rajoni po të gjuash me dorezë, mjet metalik të fortë.”-u shpreh aktori.

Mirëpo, Gentian Hazizi, i cili ende nuk ka dhënë verisonin e tij të ngjarjes, ka dhënë prova mbrëmjen e sotme se sh.erri nuk ka qenë thjesht go.ditje me shpulla.

Në një lidhje direkte në Instagram me aktorin Florjan Binaj, dallohet qartë syri i djathtë i aktorit, i cili është i nxirë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP