Kejvina Kthella prej disa kohësh ndodhet në Amerikë. Ndonëse në kohë pandemie të koronavirusit, duket se ajo di sesi “ti kënaqë” ndjekësit e saj.

Ajo vijon të shfaqet me poza teje tërheqëse. Së fundmi ajo ka postuar në rrjet një foto ku shfaqet me tanga të zeza dhe një gjysëm body të kuqe.

Advertisements

Kështu ka nxjerrë në pah format e saj shpërthyese duke i lënë pak vend imagjinatës./Shqipëriaime

 

 

View this post on Instagram

 

Drop your favorite color heart emoji 😋 @brendanforbes @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Advertisements

 

View this post on Instagram

 

Think green …@brendanforbes 📸 @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP