Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson tashmë është jashtë kujdesit intensiv, por përsëri ndodhet në një ndër repartet spitalor.

Sipas “ladbible”, një zëdhënës për numrin 10 tha se: “Kryeministri është zhvendosur këtë mbrëmje nga kujdesi intensiv në repart, ku do të marrë monitorim të afërt gjatë fazës së shërimit të tij”.

Advertisements

Më tej shtoi se: “Ai është në gjendje shpirtërore shumë të mirë”.(ladbible)/Shqipëriaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements