Në një status në profilin e tij në Facebook, Leo shkruan se të atit s’i thotë dot lamtumirë, por që do t’i thotë “Ciao Tado” si gjithmonë.

TIRANË– Djali i aktorit të ndjerë Rikard Ljarja, Leandri i ka dedikuar të atit dia vargje prekëse, teksa shkruan se nuk i thotë dot lamtumirë. Në një status në profilin e tij në Facebook, Leo shkruan se të atit s’i thotë dot lamtumirë, por që do t’i thotë “Ciao Tado” si gjithmonë.

“Drita e shprit tim u largua fizikish por kurr slargohesh dot nga mua,do jesh gjithmon me mua o ba o shpirt im o shoku im i vetem. S’do doja te shkruaja kurr per kte dit , jo kaq shpejt jo, m fal. Nuk te them lamtumir, do te them si cdo dit “Ciao Tado” , do takohemi e do kemi perjetesin per bisedat tona. Prehu ne paq o bab se drita e shpirtit tend eshte me mua,”– shkruan Ljarja krah disa fotove me familjen.

Aktori dhe regjisori i njohur Rikard Ljarja u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Mësohet se ai vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë, ndërsa për të është planifikuar një ceremoni e vogël lamtumire për shkak të situatës nga koronavirusi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP