I ftuar në emisionin “Glamour zone”, reperi u pyet nëse kishte pasur lidhje me vajza të njohur në showbizin shqiptar dhe e pohoi këtë gjë, duke shtuar se ka pasur lidhje me njërën që është shumë e njohur.

TIRANË– Reperi G Bani që mbahet mend për bashkëpunimin me Crazy Girl ka rrëfyer së fundmi detaje nga jeta e tij private.

I ftuar në emisionin “Glamour zone”, reperi u pyet nëse kishte pasur lidhje me vajza të njohur në showbizin shqiptar dhe e pohoi këtë gjë, duke shtuar se ka pasur lidhje me njërën që është shumë e njohur.

“Po kam pasur…por shiko nuk do t’ja thoja emrin sepse nuk është se do ta kujtonin si ja ajo që ka pasur lidhje me G Banin por do ta bënin ku*vë. Nuk funksionon njësoj si në tabloidet amerikane dhe italiane. Por ky është realiteti ynë dhe nuk ka pse ja nxjerr identitetin. Unë jo s’e jam ndonjë bukurosh, por kam pasur lidhje sepse kam dalë shumë herë në këtë punë,”- tha këngëtari.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP