Një gjest shumë i bukur ky i policisë metropolitane në zonën e Enfield e cila ka surprizuar djalin e vogël të një familje shqiptarë që jeton në Britani të Madhe.

“Ky djalë i vogël pati një vizitë nga ne sot, dëgjuam se ishte ditëlindja e tij e 4-të dhe se ai e do Policinë, kështu që ne u thirrëm për ta befasuar. Gëzuar Ditëlindjen Daniel nga të gjithë në #NorthArea #BirthdaySuprises #BirthdayBoy”, shkruhet në faqen e Policisë, të cilën e ka shpërndarë dhe babai i Danielit, Fatosi në profilin e tij në Facebook./PANORAMA

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP