Syri.net siguron pamjet e sherrit të sotëm në Fier, ku tre të rinj u përfshinë në një rrhje masive pasi kishin lënë takim për sqarim.

Në she rr u përfshirë dy të rinj, mes tyre edhe efektivi i cili ishte jashtë shërbimit, që udhëtonin me një makinë tip “ Benz” me targa AA 600 MU.

Advertisements

Ata i kanë zënë pritë një tjetër personi që udhëtonte me një makinë “Opel” me targa AA 683 EO, i shoqëruar nga një vajzë.

Nga “Benzi” kanë dalë dy djemtë dhe me një çekiç kanë goditur sulmuar 23-vjeçarin, që sipas asaj që raporton gazetari i Syrit, quhet Xhoen Osmenaj.

Ende nuk ka asnjë reagim zyrtar nga Policia e Fierit.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP