Raportohen 2 raste të reja me Covid-19 në Elbasan.

Bëhet fjalë për një shofer autobusi dhe gruan e tij.

Mësohet se pasi çifti ka rezultuar pozitiv është dezinfektuar banesa e tyre që ndodhet në lagjen 5 Maji.

Kësisoj numri i të infektuarve me Covid shkon në 18 në Elbasan.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP