Gazetari i njohur dhe moderatori Blendi Fevziu është kthyer pas në kohë tek kujtimet e vegjëlisë.

Ai ka publikuar një foto të tijën kur ka qenë i vogël.

Për moshën kur është bërë kjo shkrepje, gazetari thotë se nuk e mban mend, por shkruan se “kam qenë aq i vogël sa mbaja pistoletë kineze me drita në dorë”.

Kjo duket se i ka bërë përshtypje gazetarit kur e ka riparë sot këtë imazh, dhe e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP