Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se nuk ka frikë nga koronavirusi, megjithatë sipas tij burri nuk duhet të jetë kurrë pishman të vd esë.

Në një lidhje direkte me gazetarin Arjan Çani, Berisha tha se edhe pse ky virus është tejet i rre zikshëm, ai nuk ka frikë pasi i respekton rregullat e karantinimit.

Advertisements

Çani: A ke frikë nga virusi doktor?

“Unë jam me këtë Çani, që burri nuk duhet të jetë kurrë pishman me vd ek pasi të gjthë jemi vd ekatarë. Është një doktrinë e rreziqeve…unë nuk kam frikë. Ruhem dhe respektoj me rigorozitet karantinën për t’u mbrojtur nga një armik i egër siç është covid-19”, tha Berisha.

Më herët Berisha tha se pavarësisht gjithçkaje, ai vijon të bëjë 10 mijë hapa në ditë, në pistën e vrapimit ose në verandë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP