Me siguri asnjëri prej jush nuk e ka harruar moderatoren e një prej emisioneve më të ndjekur dikurë, Aida Shtinon.

Moderatorja u zhduk papritur nga ekrani për tu rikthyer një vitë më parë si politikane duke surprizuar publikun, shkruan Albeu.com.

Edhe së fundmi në Instagram ish moderatorja ka surprizuar ndjekësit ku ka pozuar nga një makinë luksoze tip AMG, por nga aty për të përcjell një mesazh:

“Jeta është e shpejtë. Ajo nuk është gjë tjetër vecse një moment…

Le të mos ta lejojmë këtë moment, të shuhet pa ngjyra dhe i zbrasët.

Sa te drejtë paskam pasur kur e kam berë kete status para nje viti…Ja tani ku jemi sot, të gjithe të mbyllur dhe shikojmë fotot e kujtimet, që na kthejnë vite mbrapa në kohë. Sa te mbarojë kjo pandemi udhetoni e lëvzni e shkoni, në vendet ku ju ëndërronit te ishit gjatë kohes qe ishit mbyllur.

Ditë të mbarë për ju !”, shkruan Shtino.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP