Në qytetin e Kukësit janë konfirmuar edhe 6 raste të reja me COVID-19, duke e çuar numrin e të prekurve në 18.

Burime për Faxweb bëjnë me dije se nga 6 rastet e reja 5 janë efektië të policisë së shtetit dhe një anëtarë i familjes.

Ende nuk bëhet me dije se si efektivi i policisë që rezultoi dje pozitiv e ka marrë virusin, por tashmë është e qartë se Kukësit është kthyer në një vatër të re të përhapjes së COVID-19.faxweb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP