Sikur të mos mjaftonte kor onavirusi dhe f rika që ka sjellë tek qytetarët, banorët e Durrësit janë përballur me skena h orror sot teksa një i ri ka tentuar të vetëv ritet duke u hedhur nga kati i tretë.

Në pamjet e siguruara nga “BalkanWeb” shihet se i riu është v arur plotësisht jashtë dritares por dikush e mban nga brenda vetëm në këmbë. Të b ërtitura, thirrje e më pas vijnë në ndihmë të tjerë njerëz që e tërheqin deri sa në fund e fusin brenda.

Advertisements

Dëshmitarët thanë për “BalkanWeb” se i riu donte të hidhej por e ndaloi policia.

“Bravo policia e Durrësit erdhi shpejt dhe e shpëtoi këtë çunin që donte me v ra veten! Nuk e di çfarë probleme kishte”, tha një qytetar. Nuk dihet ende nëse i riu kishte probleme psikologjike, ndërsa ai është marrë në dorëzim nga policia e cila e ka shoqëruar me ambulancë.

Informacion paraprak
Më datë 19.03.2020, rreth orës 15:00, si rezultat i një reagimi të menjëhershëm i sherbimeve të Policisë së Rendit pasi konstatuan se një shtetas po tentonte të vet’hidhej, nga kati i 5 i një pallati, në lagjen nr 1, Durrës, u bë i mundur shpëtimi në kohë i shtetasit S.M.,28 vjeç, i cili ndodhet në gjëndje të mirë shëndetësore.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP