Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet i ftuar në “Opinion” me Blendi Fevziun.

Gjatë emisionit, Fevziu i është drejtuar kryeministrit me pyetjes nëse këto muaj izolimi do të ketë një masë lehtësuese nga qeveria për të mos paguar dritat e ujin.

Advertisements

Kryeministri është shprehur i prerë se dritat dhe uji do të paguhet një më një, dhe se dicka e tillë nuk mund të ndodhë kurrësesi.

“Pse të mos paguhen, kjo nuk do të ndodhë kurrë!”- tha ndër të tjera Rama. /albeu

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP