Pas përgjigjes negative që kryeministri Rama dha për propozimet e Partisë Demokratike, ka reaguar edhe reagimi i menjëhershëm i Lulzim Bashës.

Basha shprehet se është për të ardhur keq që Rama sulmon opozitën dhe mbulon vj.edhjen e oligarkëve përmes tenderave të luksit.

Advertisements

“Sa keq për çdo shqiptar kur kryeministri në vend që të japë MENJËHERË 120 milion eurot e ppp-ve për shëndetin dhe bukën e gojës së mijëra familjeve, merret gjithë ditën me su.lme kundër opozitës dhe bëhet mburojë e vje.dhjeve dhe korrupsionit të oligarkëve dhe tenderave të luksit”, shkruan Basha.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements