Gruaja e legjendës së basketbollit Kobe Bryant, Vanessa, ishte ndër më të prekurat pas tragj edisë së burrit të saj që ia mori jetën, duke e lënë Vanessën vetëm me 3 vajzat.

Ajo duket se po merr fuqinë për ta përballuar këtë situatë të vështirë përkundër se është e “thyer” përbrenda.

Vanessa ka publikuar një fotografi së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet përkrah 3 vajzave të saj, në mungesë të burrit të saj Kobe dhe vajzës Gianna, që humbën jetën tra gjikisht.

Pranë një murali në përkujtim të tanimë të ndjerëve, ajo ka bërë një dedikim emocionues për ata.

“Qesh edhe kur je e thyer për brenda”, ka shkruar ndër të tjera ajo duke u munduar të mbahet e fortë pranë vajzave të saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP