Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka folur për ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj.

Ndjekësit që e kanë pyetur Rudinën në InstaStory për ish-partnerin e saj janë të shumtë.

Advertisements

Dikush i shkruan me humor nëse Aleksi ia këndon asaj vargjet e këngës “O Rudina ti pse më le?”

Aktorja e ka marrë me sportivitet këtë pyetje, duke kthyer me humor edhe një përgjigje:

“Aleksi ka shpëtuar! Ku durohem unë”– shkruan aktorja dhe e shoqëruar me disa emoji duke qeshur teksa i bën tag edhe ish-bashkëshortit.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP