Këngëtarja Morena Taraku e revoltuar nga disa ndjekës që ‘e nga cmojnë’ në rrjete sociale, për ‘lokacionin’ e famshëm, me të cilin bëri bujë pak kohë më parë, teksa kërc ënonte një djalë, ka bërë një shkrim me gjuhë banale, drejtuar një vajze me emrin, Anita Syla.

Këngëtarja kërcënon hapur vajzën në fjalë, duke shprehur se nuk ka shance që asnjë person të ketë foto apo video të regjistruara të kënhëtares.

Advertisements

“Ja u .. lokacionin e nanës. Ty e krejt atyre shqipeve që s’kanë gj ak shqiptari po k*rve brenda venave… Këtë video bonjani tag Anita Syla e mos shpikni ide prej shejtani që e keni mrenda…: S’ka p9 në këtë botë që posedon video të miat e as foto t’miat se s’jom këtë nivel…”– shkruan Morena Taraku në rrjete sociale.

Nga ana tjetër, Stresi e ka shprehur hapur miqësinë me Morena Tarakun, dhe në këtë rast reperi ka shpër thyer gjithashtu në kërc ënime e gjuhë banale, kundrejt personit që ka nga cmuar mikeshën e tij.

“S’keni faj ju se ma shumë u rrit numri i kur vave se dëshmorëve në Kosovë pisa. Krejt listën e dasmës kam me jau.. Rrini more pun tuj, pussyboy’s, k*rva t’kqija”– shkruan Stresi bashkëngjitur reagimit të Morena Tarakut.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP