Një tërmet me magnitudë 4.3 të shkallës Richter u regjistrua para pak minutash Shqipërinë.

Go ditja ndodhi disa kilometra në brendësi të detit përballë Gjirit të Lalzit dhe pati një thellësi rreth 10 kilometra.

Advertisements

Kjo është go ditja e dytë e këtij mëngjesi pas një tjetre me magnitudë 3.3 të shkallës Richter.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements