Dashi

Do të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni pak kohë me ta, edhe pse mund të ketë të papritura.

Advertisements

Demi

Mënyra juaj e të vepruarit do të ndikohet nga Hëna, e cila do të ketë rol pozitiv tek Venusi. Kjo gjë do të bëjë që të ndiheni të dashur dhe të vlerësuar.

Binjakët

Advertisements

Ndikimi i favorshëm i Hënës, do të bëjë që të kaloni një ditë të bukur, gjatë së cilës nuk do të mungojnë momentet zbavitëse të cilat duhet ti kaloni me njerëzit që doni.

Gaforrja

Në sajë të ndikimit të Hënës do të arrini që të kaloni një ditë shumë të qetë dhe të merrni më shumë kohë për veten dhe për gjithçka që ju bën të ndiheni mirë.

Luani

Do të ndiheni mjaft mirë si për sa i takon anës fizike edhe asaj psikologjike. Të gjithë do të vlerësojnë mënyrën tuaj të të sjellurit dhe do të duan që të rrinë në shoqërinë tuaj.

Virgjëresha

Të gjithë do ju duan për mënyrën tuaj të vepruarit dhe të sjelljes në raport me të tjerët. Shijojeni në maksimum këtë ditë.

Peshorja

Vazhdoni të jeni një prej shenjave më të favorshme të kësaj periudhe. Kjo gjë do të ndodhë për shkak të ndikimit të Hënës dhe Venusit në shenjën tuaj.

Akrepi

Hena do të ketë ndikim pozitiv tek të lindurit e kësaj shenje. Kjo gjë do të bëjë që të ndiheni më të fortë dhe me më shumë dëshirë për të vepruar.

Shigjetari

Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme për të ëndërruar dhe projektuar gjëra të reja. Bëni mirë që jo vetëm të fantazoni, por edhe të vini në zbatim atë që mendoni.

Bricjapi

Ndikimi i Hënës dhe Venusit do i japin më shumë hapësirë ëndrrave, shkruan noa.al. Megjithatë mundohuni që të mos humbni kontaktin me realitetin.

Ujori

Saturni do të bëjë që të ndiheni të pasigurtë dhe të mbushur me dyshime. Kjo gjë do të kushtëzojë karakterin tuaj, duke iu hequr dëshirën për të vepruar.

Peshqit

Këshillat tuaja do të pranohen nga ata që keni përreth. Kjo do të bëjë që të ndiheni shumë të kënaqur dhe plotësuar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP