Oriola Marashi e zhgënjyer nga rrëzimi i qeverisë në Kosovë.
TIRANË– Modelja seksi, Oriola Marashi, duket se është mjaft e lidhur me Kosovën, që pas romancës së saj me Eros Grezdën. Marashi është zhgënjyer dukshëm nga humbja e Albin Kurtit dhe rrëzimi i qeverisë në Kosovë.

Me anë të statuseve në rrjete sociale, modelja shpreh mllëfin ndaj korrupsionit në Kosovë, dhe të gjithë atyre që i dolën kundër politikanit, Albin Kurti.

“Kur në botë vjen një gjeni i vërtetë, kjo kuptohet nga fakti se të gjithë idiotët mblidhen kundër tij. Ah moj Kosovë, fitoren që e mori Albin Kurti me Votat e popillit ja rrëzoi kuvendi me hijenat e korrupsionit, s’mund ta besoj!!”– shkruan Oriola Marashi në profilin e saj në Instagram.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP