Cristiano Ronaldo ka shfrytëzuar pishinën në shtëpinë e tij, derisa është në vetizolim për shkak të situatës së krijuar nga kor onavirusi.

Sulmuesi i Juventusit momentalisht është në vendlindjen e tij në Madeira, derisa është në ka rantinë së bashku me katër fëmijët e tij.

Advertisements

Pasi bashkëlojtari i tij, Daniele Rugani doli pozitiv në testet për koronavirus, Ronaldo ka refuzuar që të rikthehet në Itali.

Ndërkohë, derisa ai shfrytëzonte pishinën, e dashura e tij, Georgina Rodriguez është parë duke bërë pazar.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP