Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në rrugë për t[iu kërkuar të moshuarve që të qendrojnë në shtëpi.

Në një video të siguruar nga Fax News, kryeministri i vendit shihet teksa urdhëron duke iu bërtitur të moshuarve me këmbë e me duar, pranë zonës së “Vasil Shantos, në Tiranë që të shkojnë në shtëpi.

Advertisements

“A mundësi të shkosh në shtëpi! Shko në shtëpi sepse infekton veten dhe të tjerët.A ka mundësi të ikësh mos e zgjat.”- dëgjohet ti thotë Rama të moshuarës.

Rama shihet pranë qytetarëve pa doreza dhe pa maskë, ndërkohë që rrotull tij janë mbledhur një grumbull i madh qytetarësh.

Kryeministri Edi Rama është shoqëruar në terren edhe nga drejtori i Përgjitshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, po ashtu edhe nga kamerat e ERTV-së

Advertisements


.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP