Detaje të reja zbardhen nga aks.identi tra.gjik i ndodhur mbrëmjen e kaluar në kryqëzimin e fshatit Borizanë, në Fushë Krujë.

Gazetarja Dorjana Bezat zbulon për “BalkanWeb” emrat e katër vik.timave, të cilët janë Fatlum Xhikoli, 33 vjeç, Arben Kani, 36 vjeç, Nazim Rrahmani, 36 vjeç, dhe Luljan Mahilaj 45 vjeç.

Advertisements

Të katër vi.ktimat po udhëtonin me një mjet tip “Audi”, kur i kanë rënë nga pas një kamioni me targa kosovare. Për pasojë, tre persona kanë hu.mbur jetën në vend, ndërda një tjetër është nisur me ur.gjencë drejt Spitalit të Traumës, në Tiranë, por nuk ka mundur të mbi.jetojë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements