Modelja se ksi, Oriola Marashi ka sfiduar vi rusin vde kjeprurës, dhe duket se nuk e ka aspak fr ikë. Tepër aktive në rrjete sociale, Oriola ka ardhur me postimin e radhës, me një ‘kë rcënim’ për koronavirusin.

“Përshëndetje, jam Oriola. Jam këtu për të vr arë Co ronën”,- shkruan modelja se ksi, bashkëngjitur një fotoje ku shfaqet e ve shur se ksi, ndërsa ka bërë duart në shenjë ar mësh. Me sa duket fotoja e publikuar është e vjetër, nga pushimet e saj në Meksikë.

Advertisements

Përmendim këtu se prej kohësh modelja është në një r omancë me futbollistin, Eros Grezda dhe po kalon periudhën e karantinës përkrah tij.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP