Bekim Balaj është duke kaluar një moment të mirë te skuadra e Strum Graz në kampionatin austriak, teksa këtë fundjavë gjeti rrugën e në sfidën ndaj Austrisë së Vienës.

Ky ishte goli i 6-të për su lmuesin shkodran në kampionat, teksa së fundmi ka vendosur t’i bëjë një dhuratë vetes.

Ditë e sotme, Balaj, ka postuar në “Instastory”, makinën e tij të re. Bëhet fjalë për një “Mercedes Benz AMG 63”, e cila ka një vlerë të konsiderueshme.

29-vjeçari ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram”, një video të shkurtër, me mbishkrimin “New Toy” (Lodra e re). Në momentin e regjistrimit të videos, Balaj ishte duke udhëtuar me 136 km/h.PANORAMASPORT.AL

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP