foto ilustruese

Dy banesa në Tropojë janë djegur mëngjesin e sotëm.

Advertisements

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Cerrnicë dhe apartamentet janë në pronësi të shtetasve Dede dhe Gege Sokoli.

Sakaq, bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë raportohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike.

Advertisements

Policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP