Një shitëse ka paralajmëruar njerëzit që blejnë në internet pasi mbeti e sh okuar prej një fustani që e porositi.

Courtney Henderson nga Anglia shpenzoi 65 paund për një veshje që nuk i mbulon as gj oksin.

Ajo kishte porositur një fustan që kishte një prerje tek beli, të cilin do ta vishte për ditëlindje, por mbeti e habitur nga prerja.

Courtney i postoi imazhet në Twitter, së bashku me foton që tregon modelen e veshur me fustanin që reklamohej në internet.

Duke folur për këtë rast, ajo tha: “Për të qenë e sinqertë, nuk ka shumë për të treguar rreth saj. Mesa duket është bërë për vajza me gj oks më të vogël.”

Fotografitë e saj janë bërë virale duke marrë mbi 31 mijë pëlqime./noa

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP