Home Lajme U dërgua në spital pasi ndihej keq, ja kush ëshë 19-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Itali (Emri+Foto)

U dërgua në spital pasi ndihej keq, ja kush ëshë 19-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Itali (Emri+Foto)

0
U dërgua në spital pasi ndihej keq, ja kush ëshë 19-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Itali (Emri+Foto)

Pasditen e djeshme një shqiptar ka hu mbur jetën në moshën 19-vjeçare.

Osvaldo Kenga, ose Aldo ka hu mbur jetën në moshën 19-vjeçare, në Itali. 19-vjeçari jetonte në zonën e San Vito Lo Capo.

Advertisements

Sipas mediave italiane ai është ndjerë keq gjatë orëve të mësimit dhe është dërguar menjëherë në spital. Mësuesit dhe nxënësit e klasës kanë bërë me dije se Osvaldo kishte thënë se nuk ndihet mirë dhe se kishte një dh imbje në gjo ks.

Advertisements

19-vjeçari është dërguar menjëherë në spital por fatkeqësisht nuk ja ka dalë.

Trupi i tij është dërguar në morg, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve që i morën jetën të riut./newsbo mb.al

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP