Home Politikë Tirana-Kukësi, tifozët shpërthejnë sërish me ‘Rama ik’

Tirana-Kukësi, tifozët shpërthejnë sërish me ‘Rama ik’

0
Tirana-Kukësi, tifozët shpërthejnë sërish me ‘Rama ik’

Vijon tradita e thirrjeve “Rama ik” në stadiumet shqiptare.

Edhe sot, në sfidën e javës së 23 të Superligës, Tirana-Kukësi, tifozët në ‘Air Albania’ kanë shp ërthyer sërish në kore kundër kryeministrit.

Advertisements

Kjo nuk është hera e parë që ‘Rama ik’ pushton stadiumet në vend dhe jo vetëm…

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP