“Dra mat” te ish-të dashurat e milionerit Philipp Plein vazhdojnë ende, megjithëse ky i fundit po shijon për momentin romancën me modelen Lucia Bartoli.

Mjaftoi vetëm një foto e dizenjuesit 42 vjeçar krahë bukuroshes që i ka vjedhur zemrën e cila kishte ndryshuar flokët nga brune në bjonde, që Morgan Osman t’a thum bonte atë “ash për” përmes një postimi në Instagram.

Ish-e dashura e Plein shkruan: “Do të bëhem vërtetë bjonde këtë fundjavë. Ndjehem e lumtur që e kam bërë këtë gjë me hapa, që të mos mbeten flokët e vërtetë si 90% të ju bjondeve të dës hpëruara!

Fansat e 29 vjeçares e kuptuan menjëherë që ky ishte një reagim i hapur për ndryshimin e “look-ut” të modeles që i “vo dhi” asaj të dashurin milioner.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP