Modelja Oriola Marashi ka dashur të ndajë me ndjekësit emisionin e preferuar për mbrëmjen e djeshme.

Ajo ka publikuar një foto nga televizori i saj, që gjendet në stacionin Klan Tv, ndërsa transmetohet “Opinion”, ku i ftuar ishte kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Mbrëmjen e djeshme një ndër temat më të diskutuara në emisionin “Opinion”, ndërsa i ftuar ishte kryeministri i vendit, ishte dhe e paketa “Anti KÇK”. Mesa duket kjo temë i ka interesuar modeles se ksi, që pak ditë më parë u kap me h ashash në Audin luksoz.

Tre ditë më parë, Gazeta Si bëri publik lajmin se modelja Oriola Marashi ishte arr estuar pasi në makinën me të cilën udhëtonte, të llojit “Audi” i ishin gjetur 1.9 gramë ka nabis. Në momentin e ndalimit, Marashi ishte me fotografin Juxhin Kurti dhe një person tjetër të identifikuar si E. Krasniqi. Sipas të njëjtave burime, vetë Oriola ka pranuar në polici se është një konsumuese e hash ashit prej një viti dhe se dy shokët e saj nuk kishin dijeni për lëndën na rkotike që kishte modelja në makinë. Vetë mamaja e modeles kë rcënoi mediat në lidhje me këtë lajm me padi, duke u shprehur se ishte një lajm i rremë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP