Streri dhe Keisi kohët e fundit na kanë ngjallur dyshimet se mund të jenë sërish bashkë.

Disa ditë më parë ish-partnerja e Stresit, Keisi, festoi 24-vjetorin e saj të lindjes. Por nuk mungoi edhe një urim nga ana e reperit . “Gëzuar ditëlindjen”– shkruante Stresi krahas fotos të cilën Keisi e ripostoi në profilin e saj, duke e falenderuar gjithashtu publikisht.

Por, e pyetur në InstaStory se si e mendon këtë 14 shkurt, ish-partnerja e Stresit na la të kuptojmë se ata të dy vazhdojnë ende të ndarë.

“Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”– tregon Keisi. Mesa duket ata kanë ngelur vetëm miq.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP