Prej ditësh, operacioni Forca e Ligjit, i njohur si paketa “Anti-KÇK”, ka tërhequr vëmendjen e gjerë publike, për shkak të efektivëve me ar më të rënda dhe maska të zeza, që duket sikur po tme rrojnë “kokat” e kr imit.

Dhe në fakt nuk është vetëm ak sioni i “Anti-KÇK, që po tërheq vëmendje, por më shumë bujë po bën efektivja bukuroshe, që është përzgjedhur për të përcjellë mesazhet e “Forcës së Ligjit”, pas çdo operacioni. Biondja bukuroshe po “çm end” rrjetin, teksa shfaqet me uniformë zyrtare të policisë dhe me një palë syze dielli, kur iu drejtohet me mesazhin e fortë kr iminelëve.

“News24” zbuloi sot se bëhej fjalë për efektiven Eljes Breca, e diplomuar për psikologji në Firence dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së. E ndërsa jepte lajmin në “News24”, spikeri Edvin Parruca tërhoqi vëmendje me prezantimin që i bëri të resë, teksa jo vetëm i dha një ton zërit të tij, por hoqi edhe syzet me habi, duke iro nizuar kështu aks ionet e OFL.

“Jo vetëm për elementet karakteristike si syzet e zeza që mban para kamerave, por edhe për fizikun e saj. “News24” zbulon kush është zëdhënësja e operacioni ‘Forca e Ligjit’”, thotë gazetari Parruca, teksa heq syzet e tij.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP